Purella - O nas - purellasuperfoods.pl

O nas

Historia

Purella Superfoods zadebiutowała na rynku spożywczym w 2016 roku. Przez zaledwie dwa lata stała się jednym z liderów w branży zdrowej żywności impulsowej i SUPERFOODS. Celem firmy jest kreowanie świadomości Polaków, nie tylko w sferze odżywiania, ale także zdrowego stylu życia.

Pozycję rynkową budujemy dostarczając innowacyjne, wysokiej jakości produkty w korzystnych cenach. Nasze produkty są w 100% naturalne i dostarczają wyjątkowych wartości odżywczych. Są dopasowane do zdefiniowanych oczekiwań i wspierają codzienną dietę naszych Klientów. Tworzymy i rozwijamy marki, przyszłych liderów swoich kategorii, mających potencjał na osiągnięcie silnej pozycji na rynkach zagranicznych.

Jako pierwsi na rynku stworzyliśmy holistyczny koncept wykorzystania SUPERFOODS w codziennym gotowaniu. Wraz z ANIĄ STARMACH opracowaliśmy linię, która będzie kojarzona nie tylko ze zdrowym odżywianiem, ale również z pysznymi przepisami. To wyłącznie produkty nieprzetworzone, najwyższej jakości, pochodzące ze starannie wyselekcjonowanych i certyfikowanych źródeł.

Purella to także linia produktów BeRAW z Ewą Chodakowską, w której znajdziecie zdrowe batony funckjonalne oraz przekąski i smoothies.

Zespół

Michał Czerwiński

CEO

Artur Gajewski

Marketing Director

Anna Koszarska

Sales Director

Robert Kadłubowski

Production Director

Łukasz Konieczny

Regional Sales Manager

Michał Kubuśka

Operations Manager

Szymon Kłosiński

Key Account Manager

Mateusz Dubina

Logistic Specialist

Małgorzata Pożycka

Billing Coordinator

Marta Habas

Brand Manager BeRAW

Piotr Dębiec

Senior Brand Manager Purella Superfoods

Grażyna Czarnecka
Product Manager Purella Superfoods
Aleksandra Woronowska

 Social Media Specialist

Agnieszka Stefaniuk

Art Director

Anna Wojtowicz

Customer Service Manager

Twoje miejsce w naszej firmie

„Najwyższe wartości odżywcze w połączeniu z doskonałym smakiem to nasza droga do sukcesu. Chcemy kreować trendy w obszarze zdrowego odżywiania i dbać o to aby nasi Klienci otrzymywali produkty, którym mogą w pełni zaufać. Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość, wyjątkowe podejście oraz odpowiedź na określone oczekiwania Konsumentów doprowadzi do spełnienia naszych marzeń, marzeń o marce i produktach powszechnienie znanych i lubianych” 
– Michał Czerwiński prezes Purella

Produkty Purella można obecnie znaleźć w całej Polsce w sieciach:
Rossmann, Carrefour, Żabka, Auchan, Shell, Lotos, Kaufland, Tesco, Lidl oraz w e-commerce, m.in. na beBIO.pl, frisco.pl, allegro.pl, bee.pl

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco. Otrzymuj zniżki i vouchery.

Zasady wysyłania newslettera oraz przetwarzania danych osobowych w związku z wysyłaniem newslettera opisane są w Regulaminie Newslettera.
Administratorem twoich danych osobowych jest Purella Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-952) przy ul. Wiertniczej 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby realizacji zamówienia. Szczegółowe zasady ochrony Twoich danych osobowych, w tym twoje prawa z tym związane, opisane są w Regulaminie.